RENEGADE ES 300i

Renegade ES300i to inwertorowy zasilacz łuku do spawania metodami MMA (elektrodami otulonymi) oraz LiveTIG o niesamowitym stosunku mocy do wagi. Kompaktowa konstrukcja ułatwia przenoszenie i stosowanie w dowolnym miejscu. Połączenie wysokiej wydajności i możliwości współpracy maszyny z długimi przewodami roboczymi sprawia, że jest to doskonała spawarka do wykonywania prac zarówno w warsztacie, jak i poza nim.

 

 

Renegade ES300i oferuje ogromną moc w kompaktowym formacie – urządzenie o  wymiarach 460 x 200 x 320 mm waży zaledwie 15kg, a jego natężenie maksymalne prądu wyjściowego to 300 A przy 40% cyklu pracy.
Ergonomiczne uchwyty z przodu, z tyłu i na górze obudowy ułatwiają użytkownikowi przenoszenie i stosowanie urządzenia w dowolnym miejscu. Unikalna konstrukcja uchwytów zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania i zabezpiecza kable spawalnicze tak, aby użytkownik mógł prosto i szybko złożyć cały zestaw. Wytrzymała obudowa została zaprojektowana do pracy w najtrudniejszych warunkach i zapewnia większą wytrzymałość na uderzenia niż jakiekolwiek inne urządzenie na rynku, dzięki czemu Renegade jest optymalnym urządzeniem do zastosowań:
- w stoczniach,
- przy montażu konstrukcji przybrzeżnych ,
- na placach budowy,
- przy rurociągach,
- do napraw i konserwacji,
- a także w produkcji ciężkiej.

 

 

  

Komentarze