Portal branżowy

Ideą stworzenia portalu e-spawalnik.pl krótko mówiąc był jej brak. Został stworzony dla spawalników, technologów, spawaczy oraz innych osób zajmujących się spawalnictwem.

Mam nadzieję, że informacje tu zamieszczane będą pomocne w rozwiązywaniu problemów technicznych oraz uzupełnianiu wiedzy z szeroko pojętej dziedziny co umożliwi Wam podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych.

Materiały zawarte na stronie w większości pochodzą z moich opracowań niemniej jednak jeśli jakiś tekst, zdjęcie lub inne materiały zostały zaczerpnięte z innych źródeł to proszę o kontakt.


Zakres tematyczny  spawalnictwa jest duży. Spawalnictwo bowiem charakteryzuje się mnogością i różnorodnością metod, technik, materiałów i urządzeń spawalniczych.

Musi także rozwiązać wiele zagadnień pokrewnych, ściśle związanych ze spawaniem. Ogarnięcie w szczegółach przez jednego specjalistę całości tematyki spawalniczej nie jest możliwe. Dlatego dziś w spawalnictwie liczą się wyłącznie duże zespoły ściśle ze sobą współpracujących i uzupełniających się specjalistów wysokiej klasy.

Komentarze