Ile zarabiają inni?

 Już po raz dziesiąty portal wynagrodzenia.pl przy współpracy z czołowymi serwisami przeprowadza Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń. – Podobnie jak w poprzednich latach podjęliśmy się dostarczenia użytkownikom internetu rzetelnych danych na temat zarobków Polaków – komentuje Magdalena Witek, z firmy Sedlak & Sedlak. Prezentowane dane pozwalają poznać wynagrodzenia na różnych stanowiskach, w regionie czy branży.

 
 
Znajomość zarobków oraz widełek płac może stanowić podstawę do negocjacji własnego wynagrodzenia.   –  Wiedza dotycząca płac na danym stanowisku w szczególności przydaje się osobom które negocjują wynagrodzenie. Może być również wskazówką dla kandydatów ubiegających o pracę, kiedy na rozmowie kwalifikacyjnej padnie pytanie „Jakie są Pana wymagania finansowe?” – dodaje Witek.
 
 
Organizatorzy badania zachęcają do wypełniania kwestionariusza. Dla osób które to zrobią portal wynagrodzenia.pl przygotował bezpłatną analizę płac dla wybranego stanowiska. – Chcemy zachęcić użytkowników internetu do wzięcia udziału w badaniu. Dla każdego kto poświęci nam 3-5 minut, przygotowaliśmy szczegółowy raport – komentuje Witek. Raport zawiera dane o zróżnicowaniu wynagrodzeń w zależności od takich parametrów, jak staż pracy, wykształcenie, czy miejsce pracy. Zainteresowanie użytkowników mogą również wzbudzić informacje na temat wielkości premii i rodzajów benefitów przyznawanych pracownikom.

 

Zapraszamy do udziału w badaniu!

  

Komentarze