X Międzynarodowa Konferencja „Laboratoria Badawcze, Systemy Jakości w Unii Europejskiej”

Gorzowski Oddział Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Jubileuszowej X Międzynarodowej Konferencji „Laboratoria Badawcze, Systemy Jakości w Unii Europejskiej”, która odbędzie się w dniach 14 - 16 czerwca 2018 r. w Lubniewicach i w Cottbus.

 

Tematem Konferencji jest „WIEDZA I DOŚWIADCZENIA BADAWCZE – KAPITAŁ DLA WSPÓŁPRACY”. Celem sesji plenarnych i sesji technicznej jest prezentacja aktualnych zagadnień z zakresu badań materiałowych prowadzonych przez laboratoria badawcze instytutów naukowo - badawczych oraz laboratoria przemysłowe, w tym badania porównawcze organizowane przez Sekcję Badań Materiałowych Klubu Polskich Laboratoriów Badawczych „POLLAB”.

 

Znacząca część prezentowanych referatów będzie dotyczyła prezentacji badań związanych z rozwojem nowych technologii wytwarzania oraz wyników poawaryjnych badań materiałowych.

 

Sesja techniczna zostanie zrealizowana w laboratoriach Brandenburskiego Uniwersytetu Technicznego BTU Cottbus-Senftenberg i Panta Rhei gGmbH (Centrum Badań Lekkich Materiałów) w Cottbus.

 

Informacje dotyczące organizacji i tematyki planowanych sesji Konferencji zawiera załączona prezentacja PowerPoint. Zapraszamy do czynnego uczestnictwa w Konferencji, wysłuchania referatów i wizyty w laboratorium badawczym. Liczymy, że w trakcie konferencji nawiążą Państwo interesujące kontakty, a zdobyta wiedza pozwoli na lepszą realizację zawodowych zadań.

 

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w konferencji przesyłając swoje kartę zgłoszenia na adres gorzow@simp.pl.

 

W tytule wiadomości podając X Konferencja. Zgłoszenia prosimy dokonać najpóźniej do 30.05.2018

 

Zaproszenie

  

Komentarze