User Day: Konferencja i integracja branży przemysłowej.

 

User Day: Konferencja i integracja branży przemysłowej

 

USER DAY 2017 to już szósta edycja konferencji dla branży przemysłowej organizowana przez firmę STIGO. Tym razem spotkanie odbędzie się na Kocierzu (k. Andrychowa) w dniach 11-12 maja. Już dziś zarezerwuj czas i zaplanuj przyjazd przedstawicieli swojej firmy.

User Day to przede wszystkim konferencja. Jak co roku wystąpią eksperci z zakresu maszyn i oprogramowania. Innowacją jest podział wykładów na dwa panele: INŻYNIERSKI I MENADŻERSKI. Każdy z uczestników może zdecydować, w której części chce wziąć udział. Wyjątkowym punktem programu będzie praktyczne szkolenie dla menadżerów „Analiza transakcyjna w komunikacji w firmie” z Piotrem Wirońskim. W programie konferencji jest również sporo prelekcji dotyczących oprogramowania: SigmaNEST (CAD/CAM), Plan-de-CAMpagne (ERP), APM+ (zarządzanie narzędziami skrawającymi) oraz nowość PHARIS (MES). Ciekawostką będą znakowarki ręczne i stołowe firmy FlyMarker. Wśród prelegentów pojawią się również m.in.: Mitshubishi, Messer, Remmert czy Hypertherm.

 

Drugi dzień będzie poświęcony indywidulnym konsultacjom. Tradycyjnie, nie zabraknie atrakcji, które z pewnością ubarwią spotkanie branży przemysłowej. Zgłoszenia przyjmowane są do 21 kwietnia.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://sigma-nest.pl/user-day-2017/

User Day to cykliczne spotkanie branży metalowej organizowane w celu przedstawienia najnowszych trendów dotyczących oprogramowania i maszyn, które wykorzystywane są przez wiodące na rynku firmy. Dzięki uczestnictwu szerokiego grona ekspertów i autorytetów z wybranej specjalności, spotkania stanowią znakomitą okazję do wymiany poglądów i pogłębiania wiedzy. Jest to również wydarzenie integrujące polskich i zagranicznych specjalistów. STIGO stwarza okazję do wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych znajomości biznesowych.

  

Komentarze