STAMOS Welding Group zaprasza na targi

 

 

 

Zaproszenie na targi
14-16 październik 2014
 
STAMOS Welding Group chciałby zaprosić Państwa na Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING, które odbędą się w Centrum ExpoSilesia w Sosnowcu.
 
 
Podczas targów będziecie mieli Państwo okazję zapoznania się z ofertami kilkuset największych polskich i zagranicznych firm spawalniczych. Dodatkowo istnieje możliwość wzięcia udziału w konferencjach tematycznych, zdobycia wiadomości o nowościach technicznych oraz zapoznania się z opiniami specjalistów.
STAMOS Welding Group jest jednym z ważniejszych wystawców. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska nr 83, na którym zaprezentowana będzie pełna oferta tej firmy. Wśród licznych artykułów znajdować się będą najnowsze i najlepsze modele spawarek marek STAMOS: Stamos Germany, Stamos Germany Selection, Stamos Power, Stamos Germany ECO, Stamos Germany Pro Series oraz Welbach.
 
 
 
 
Jedną z nowości targowych stanowi spawarka WELBACH OMEGA 500.
Jest to sprzęt spawalniczy wykorzystywany do zadań profesjonalnych. Doskonale sprawdzi się podczas różnych prac w zakładach rzemieślniczych i warsztatach. Szerokie zastosowanie spawarki OMEGA 500 gwarantuje możliwość obsługi trybu MIG, MIG PULSE, MAG, MMA i lutospawania
 
Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia!
 
Oficjalny serwis STAMOS Welding Group

Wyłączny dystrybutor STAMOS - emaks.pl

 
 
 

 

  

Komentarze