PRZYŁBICA SENTINEL A50

Najlepsi spawacze zasługują na najlepszy sprzęt. Jeśli chodzi o przyłbice - oznacza to model Sentinel: ergonomiczne nagłowie, wyjątkowy komfort pracy, intuicyjna obsługa i szerokie pole widzenia.


Unowocześniona konstrukcja korpusu           

Opływowa konstrukcja korpusu przyłbicy Sentinel nie jest ani za duża, ani za mała i uwzględnia, że każdy ma inną wielkość głowy, a jednocześnie poprawia estetykę. Gładka powierzchnia  zewnętrzna minimalizuje elementy wystające, a zatem o nic nie będzie się zahaczać w przypadku spawania w ciasnych miejscach.

 Ergonomiczne nagłowie HALO™
Pięciopunktowe nagłowie jest w pełni regulowane, a tym samym masę przyłbicy można rozłożyć wokół głowy, co zmniejsza powierzchnię nacisku i zwiększa komfort długotrwałego użytkowania.

 

Sferyczna szybka zewnętrzna                                 
Szeroka konstrukcja obejmująca przyłbicę przepuszcza większą ilość naturalnego światła w trybie szlifowania, co znacząco zwiększa widoczność i jasność. Przyłbice Sentinel dostarczane są z dwoma rodzajami szybek ochronnych: przeźroczystą i żołtą, ktore można łatwo i szybko wymieniać.

 

Bardzo czytelny panel sterowania LCD                      
W przyłbicy Sentinel standardowe przyciski analogowe zostały zastąpione kolorowym ekranem dotykowym LCD podobnym do ekranu smartfona. Ten doskonały wyświetlacz zwiększa przejrzystość dla spawaczy, a intuicyjne przyciski kontrolne oraz łatwe w użyciu funkcje sprawiają, że inteligentne technologie stają się łatwo dostępne.

 

Samościemniający filtr ADF                             
Przyłbice Sentinel wyznaczają nowy standard widoczności dla spawaczy, dzięki filtrowi ADF o wysokiej klasie optycznej, który zapewnia jaśniejszy widok i bardziej wyraziste kolory. Jasny tryb szlifowania zapewnia dużą wygodę i można go włączyć za pomocą zewnętrznego przycisku.Opcje dla systemów ochrony dróg oddechowych 
Przyłbice Sentinel dostępne są w dwóch wersjach. Standardowa przyłbica Sentinel A50 oraz wersja przystosowana do obsługi systemów ochrony dróg oddechowych Sentinel A50 Air, która wyposażona jest w przewody i złącza umożliwiające podłączenie systemów nawiewowych firmy ESAB.

 

 

  

Komentarze