ProWELDex - nowe targi dla branży spawalniczej

Targi Automatyzacji i Robotyzacji w Spawalnictwie ProWELDex to odpowiedź na wymagania, jakie stawia branża przemysłowa. Wydarzenie odbędzie się po raz pierwszy w Centrum Targowo-Wystawienniczym Expo Silesia w Sosnowcu w terminie od 16 do 18 listopada 2011.

 
Podczas targów będzie można zobaczyć oferty producentów sprzętu i oprogramowania spawalniczego w zakresie automatyzacji i robotyzacji.
Bogaty zakres tematyczny ProWELDex obejmuje: roboty przemysłowe, zrobotyzowane stanowiska spawalnicze, urządzenia do automatyzacji i mechanizacji procesów spawalniczych, oprogramowania wspomagające procesy spawania. Poza tym na targach prezentowane będą usługi: szkoleniowe, bankowe, ubezpieczeniowe, audytorskie, certyfikacyjne, a także oferty instytucji branżowych i wydawnictw specjalistycznych.
- Targom towarzyszyć będą pokazy licznych nowinek technologicznych, a zastosowania wielu technologii będzie można obejrzeć na hali wystawowej. Nie zabraknie także merytorycznej dyskusji podczas seminariów i konferencji branżowych z udziałem specjalistów i władz samorządowych – mówi Wioletta Błońska-Dudek – Dyrektor Projektu ProWELDex.
 
W tym samym terminie odbędą się również Targi Hydrauliki, Automatyki i Pneumatyki HAPexpo poświęcone automatyzacji procesów produkcyjnych oraz Targi Automatyzacji i Robotyzacji w Przemyśle ROBOTshow, stanowiące prezentację najnowszych robotów - przemysłowych, laboratoryjnych czy mobilnych.
 
 
Dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie: www.proweldex.pl