Nowość od 3M w Twoim warsztacie - Dyski Lamelkowe 3M™ Cubitron™ II 967A

 

 
 
 
Szlifowanie przy mniejszej sile docisku, kontrola stałości szlifowania oraz specjalne ziarno ścierne Cubitron w Dyskach Lamelkowych 3M powodują, że narzędzia zachowują większą żywotność a praca w warsztacie jest mniej męcząca. Nowa technologia nie tylko zwiększa efektywność produkcji, ale także obniża koszt obróbki.
 
 

 
 
Dysk lamelkowy to produkt, który łączy w sobie właściwości tarcz szlifierskich (fleksów) z elektrokorundu oraz właściwości wykańczania powierzchni przez płótno ścierne. Dzięki temu zastępuje jednocześnie dwa narzędzia - tarczę szlifierską i krążki z płótna ściernego.

Zachodzące na siebie listki płótna przytwierdzone są do sztywnego kompozytowego dysku. Listki zużywają się stopniowo podczas pracy i odsłaniają nieustannie nowy materiał ścierny z dolnych warstw. To zdecydowanie zwiększa okres użytkowania dysków w porównaniu do pojedynczych krążków z płótna ściernego. Precyzyjnie ukształtowane ziarno ścierne zaprojektowane przez 3M pozwala szlifować szybciej powodując, że nowe dyski lamelkowe pozostają dłużej naostrzone. 
W nowych Dyskach Lamelkowych 3M™ Cubitron™ II 967A zastosowano podkład poliestrowo- bawełniany, dzięki któremu szlifowanie jest cały czas kontrolowane. Z szybszymi tarczami szlifującymi praca wykonywana jest efektywniejsza. Bardzo ostre tarcze dysków lamelkowych eliminują potrzebę używania dysków fibrowych czy tarcz spojonych przed samym etapem wykańczania.
  
Dyski Lamelkowe 3M™ Cubitron™ II 967A to także gwarancja uniwersalności. Nadają się zarówno do stali nierdzewnej, metali niezależnych czy stali węglowej. Rozwiązanie 3M™ jest niezwykle korzystne dla wszystkich, którzy cenią swój czas pracy i skuteczność. Dzięki Dyskom Lamelkowym 3M™ Cubitron™ II 967A użytkownicy usuną więcej materiału w znacznie krótszym czasie. Co więcej – narzędzia zyskają większą żywotność a wysoki poziom wydajności Dysków to gwarant doskonałej jakości i wytrzymałości produktu.
 
 
Odwiedź nas na:    Zrób to z nami        MaterialyScierne3M
 
3M Poland Sp. z o.o.
al. Katowicka 117, Kajetany                       
05-830 Nadarzyn
Tel.: 022/739 60 00
Fax: 022/739 60 01
 
 

 

Komentarze