Reklama
Newsletter

I Forum Wymiany Doświadczeń dla Spawalników za nami!

W dniach 3-4 października 2011 r. odbyło się, zorganizowane przez TÜV Akademia Polska oraz TÜV Rheinland Polska, I Forum Wymiany Doświadczeń dla Spawalników.
 
Spotkanie w Wiśle było okazją do przedyskutowania kluczowych tematów dla branży spawalniczej w Polsce. W gronie prelegentów znaleźli się profesorowie Edmund Tasak (Akademia Górniczo-Hutnicza) oraz Andrzej Gruszczyk (Politechnika Śląska), pan Bolesław Kurpisz oraz eksperci TÜV Rheinland Polska. Omówione zostały problemy w przemyśle związane ze spawalnością stali energetycznych oraz z odbiorami urządzeń ciśnieniowych wg Dyrektywy 97/23/WE (PED) i ASME. W programie znalazły się również panele poświęcone wymaganiom norm serii EN 1090 i EN ISO 3834 w procesach certyfikacji wytwórców konstrukcji spawanych, a także kwalifikowaniu technologii spawania i personelu spawalniczego wg wymagań EN, ASME i przepisów niemieckich oraz certyfikacja wytwórców części i pojazdów szynowych wg EN 15085.
 
II Forum Wymiany Doświadczeń dla Spawalników planowane jest w maju przyszłego roku. Już teraz serdecznie zapraszamy. Szczegółowe informacje znajdą się na stronie internetowej: www.akademia.tuv.pl.

  

Komentarze

TÜV Akademia Polska

2012-02-17 01:54

Witamy,

Dziękujemy za zainteresowanie usługami oferowanymi przez naszą firmę. Aby móc odpowiedzieć na Pani pytanie, prosilibyśmy o doprecyzowanie jakiego rodzaju szkoleniami jest Pani zainteresowana. W tym celu prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: akademia@pl.tuv.pl.

Pozdrawiamy,
TÜV Akademia Polska
Kimskie

2012-02-16 13:15

Witam bzrdao serdecznie, jestem zainteresowana dodatkowymi uprawnieniami , ktore pozwola mi lepiej wykonywac moja prace w Irlandii dajac najwiecej z siebie swoich umiejetnosci i wiedzy moim studentom. Republika Irlandii ma jednak swoje prawa i uznaje certyfikaty szkol bedacych na liscie The National Framework Qualification. Moje pytanie zatem brzmi : czy certyfikaty Waszej szkoly sa uznawane w Irlandii czy tylko w Polsce?